Монітор Fujitsu B2410 WS 24.1 " чорний (S26361-K1697-V160)
Фото 5 |
Fujitsu B2410 WS 24.1 " чорний
Діагональ:24.1 "
Роздільна здатність:1920x1200 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Fujitsu B2410 WS 24.1 " чорний
Усі ціни 7 →РК монітор Fujitsu B2410 Ws Black (S26361K1697V160) S26361-K1697-V160 | 15 463 грн. |
Монітор Fujitsu B2410 Ws - Czarny (S26361K1697V160) | 15 088 грн. |
Fujitsu B2410 Ws - Czarny (S26361K1697V160) | 14 720 грн. |
Fujitsu B2410 Ws - Czarny (S26361K1697V160) | 15 088 грн. |
Fujitsu B2410 Ws - Czarny (S26361K1697V160) | 15 456 грн. |
ЖК монитор Fujitsu B2410 Ws Black (S26361K1697V160) S26361-K1697-V160 | 15 459 грн. |
РК монітор Fujitsu B2410 Ws Black (S26361K1697V160) | 15 453 грн. |