Монітор Fujitsu B22-8WE Neo 22 " сірий (S26361-K1653-V140)
Фото 5 |
Fujitsu B22-8WE Neo 22 " сірий
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1680x1050 (16:10)
Матриця:TN+film, відгук 5 мс
Частота:76 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA, DVI-D, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Fujitsu B22-8WE Neo 22 " сірий
Усі ціни 7 →РК монітор Fujitsu B22-8WE Neo (S26361-K1653-V140) S26361-K1653-V140 | 11 749 грн. |
Монітор Fujitsu 21,5" B22-8WE Neo EU (S26361K1653V140) | 10 660 грн. |
Fujitsu 21,5" B22-8WE Neo EU (S26361K1653V140) | 10 400 грн. |
Fujitsu 21,5" B22-8WE Neo EU (S26361K1653V140) | 10 660 грн. |
Fujitsu 21,5" B22-8WE Neo EU (S26361K1653V140) | 10 920 грн. |
ЖК монитор Fujitsu B22-8WE Neo (S26361-K1653-V140) S26361-K1653-V140 | 4 840 грн. |
РК монітор Fujitsu B22-8WE Neo (S26361-K1653-V140) | 4 834 грн. |