Кондиціонер Fujitsu Standard ASYG18LFCA/AOYG18LFC 52 м²
Fujitsu Standard ASYG18LFCA/AOYG18LFC 52 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:52 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1520/1710 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Standard ASYG18LFCA/AOYG18LFC
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujitsu Standard ASYG18LFCA/AOYG18LFC 52 м²
FUJITSU ASYG18LFCA/AOYG18LFC | 62 250 грн. |
Кондиционер Fujitsu ASYG18LFCA/AOYG18LFC инвертор | 75 440 грн. |
Кондиціонер Fujitsu ASYG18LFCA/AOYG18LFC | 78 200 грн. |
Модификації Fujitsu Standard ASYG18LFCA/AOYG18LFC
Ціни на Fujitsu Standard ASYG18LFCA/AOYG18LFC |
---|---|---|---|---|
Fujitsu Standard ASYG18LFCA/AOYG18LFC 52 м² | від 62 250 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu Standard ASYG24LFCC/AOYG24LFCC 71 м² | від 74 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu Standard ASYG30LFCA/AOYG30LFT 80 м² | від 99 990 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →