Кондиціонер Fujitsu Slide ASYG09LUCA/AOYG09LUC 25 м²
від 62 730 грн. Купити! Кондиционер Fujitsu ASYG09LUCA/AOYG09LUCB инверторAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
Fujitsu Slide ASYG09LUCA/AOYG09LUC 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Slide ASYG09LUCA/AOYG09LUC
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Fujitsu Slide ASYG09LUCA/AOYG09LUC:
- Індикатор забруднення фільтру
Модификації Fujitsu Slide ASYG09LUCA/AOYG09LUC
Ціни на Fujitsu Slide ASYG09LUCA/AOYG09LUC |
---|---|---|---|---|
Fujitsu Slide ASYG07LUCA/AOYG07LUC 20 м² | від 59 450 грн. | 1 пропозиція | ||
Fujitsu Slide ASYG09LUCA/AOYG09LUC 25 м² | від 62 730 грн. | 1 пропозиція | ||
Fujitsu Slide ASYG12LUCA/AOYG12LUC 35 м² | від 71 955 грн. | 1 пропозиція | ||
Fujitsu Slide ASYG14LUCA/AOYG14LUC 40 м² | від 55 900 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →