Кондиціонер Fujitsu Clarios ASYG09KPCA/AOYG09KPCA 25 м²
Fujitsu Clarios ASYG09KPCA/AOYG09KPCA 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:710/790 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Clarios ASYG09KPCA/AOYG09KPCA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujitsu Clarios ASYG09KPCA/AOYG09KPCA 25 м²
FUJITSU ASYG09KPCA/AOYG09KPCA | 36 621 грн. |
Кондиционер Fujitsu ECO ASYG09KPCA/AOYG09KPCA инвертор | 36 490 грн. |
Кондиціонер Fujitsu ASYG09KPCA/AOYG09KPCA | 39 990 грн. |
Модификації Fujitsu Clarios ASYG09KPCA/AOYG09KPCA
Ціни на Fujitsu Clarios ASYG09KPCA/AOYG09KPCA |
---|---|---|---|---|
Fujitsu Clarios ASYG07KPCA/AOYG07KPCA 20 м² | від 34 650 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu Clarios ASYG09KPCA/AOYG09KPCA 25 м² | від 36 490 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu Clarios ASYG12KPCA/AOYG12KPCA 34 м² | від 33 390 грн. | 3 пропозиції | ||
Fujitsu Clarios ASYG18KLCA/AOYG18KLTA 52 м² | від 73 390 грн. | 2 пропозиції | ||
Fujitsu Clarios ASYG24KLCA/AOYG24KLTA 71 м² | від 88 150 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →