Кондиціонер Fujitsu Interios ASYG07KETA/AOYG07KETA 20 м²
Фото 4 |
Fujitsu Interios ASYG07KETA/AOYG07KETA 20 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:20 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:450/555 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація
Можливість віддаленого управління кондиціонером при підключенні модуля Wi-Fi, сумісна модель UTY-TFSXF2. Функція чергового опалення, в цьому режимі кондиціонер підтримує в приміщенні температуру +10 °C.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Interios ASYG07KETA/AOYG07KETA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujitsu Interios ASYG07KETA/AOYG07KETA 20 м²
Усі ціни 6 →FUJITSU ASYG07KETA/AOYG07KETA | 34 900 грн. |
Кондиционер Fujitsu STYLISH ASYG07KETA-B/AOYG07KETA инвертор | 47 150 грн. |
Кондиціонер Fujitsu ASYG07KETA/AOYG07KETA | 48 450 грн. |
FUJITSU ASYG07KETA-B/AOYG07KETA | 35 595 грн. |
Кондиционер Fujitsu STYLISH ASYG07KETA/AOYG07KETA инвертор | 45 100 грн. |
Кондиціонер Fujitsu ASYG07KETA-B/AOYG07KETA | 48 990 грн. |
Додаткові функції і можливості кондиціонера Fujitsu Interios ASYG07KETA/AOYG07KETA:
- індикатор забруднення фільтру
- економ режим
Модификації Fujitsu Interios ASYG07KETA/AOYG07KETA
Ціни на Fujitsu Interios ASYG07KETA/AOYG07KETA |
---|---|---|---|---|
Fujitsu Interios ASYG07KETA/AOYG07KETA 20 м² | від 34 900 грн. | 6 пропозицій | ||
Fujitsu Interios ASYG09KETA/AOYG09KETA 25 м² | від 36 900 грн. | 6 пропозицій | ||
Fujitsu Interios ASYG12KETA/AOYG12KETA 34 м² | від 43 390 грн. | 6 пропозицій | ||
Fujitsu Interios ASYG14KETA/AOYG14KETA 42 м² | від 58 900 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →