Зимова шина Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V
Усі ціни 26 →Шина Fulda Kristall Control HP2 225/50 R17 98V XL | 3 929 грн. |
Fulda Kristall Control HP2 225/50 R17 98V XL | 4 158 грн. |
Fulda Kristall Control HP2 225/50 R17 98V XL | 3 080 грн. |
Fulda Kristall Control HP2 225/50 R17 98V XL | 4 122 грн. |
Зимние шины Fulda Kristall Control HP2 225/50 R17 98V XL 1000930382 | 4 135 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V
Ціни на Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 94H | від 4 275 грн. | 4 пропозиції | ||
Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 94H Run Flat | від 4 264 грн. | 13 пропозицій | ||
Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98H | від 3 751 грн. | 28 пропозицій | ||
Fulda Kristall Control HP 2 225/50 R17 98V | від 3 080 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →