Вантажна шина Pirelli FH01 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli FH01 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli FH01 385/55 R22.5 160K
Pirelli FH01 (рульова вісь) 385/55 R22.5 160K | 20 515 грн. |
Pirelli FH01 Energy (рулевая) 385/55 R22.5 160K 20PR | 18 550 грн. |
Pirelli FH01 (рулевая ось) 385/55 R22.5 160K | 20 518 грн. |
Pirelli FH01 (рульова вісь) 385/55 R22.5 160K | 20 517 грн. |