Вантажна шина Fulda RegioForce 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioForce 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda RegioForce 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 17 →Fulda Regioforce (ведуча вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 11 683 грн. |
Fulda Regioforce (ведущая) (265/70R19.5 140M) | 10 761 грн. |
Fulda Regioforce (приводная) 265/70 R19.5 140/138M 16PR "3PSF" | 10 687 грн. |
Fulda REGIOFORCE 265/70 R19.5 140/138M | 10 500 грн. |
FULDA REGIOFORCE (ведуча) 265/70R19.5 140/138M | 10 553 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Fulda RegioForce 265/70 R19.5 140M
Ціни на Fulda RegioForce 265/70 R19.5 140M |
---|---|---|---|---|
Fulda RegioForce 265/70 R19.5 140M | від 10 243 грн. | 17 пропозицій | ||
Fulda RegioForce 285/70 R19.5 146L | від 10 373 грн. | 10 пропозицій | ||
Fulda RegioForce 285/70 R19.5 146M | від 12 382 грн. | 7 пропозицій |