Вантажна шина Fulda RegioForce 3 315/80 R22.5 156L
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Fulda RegioForce 3 315/80 R22.5 156L 315/80 R22.5 " 156 L 315/80 R22.5 " 156 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda RegioForce 3 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 11 →Fulda Regioforce 3 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156L/154M | 19 438 грн. |
Fulda Regioforce 3 (приводная) 315/80 R22.5 156L/154M 20PR "3PSF" | 18 717 грн. |
Вантажна шина FULDA Regioforce 3 315/80R22.5 156L154M | 18 585 грн. |
FULDA Вантажна шина FULDA Regioforce 3 315/80R22.5 156L154M | 18 674 грн. |
Fulda Regioforce 3 (ведущая) 315/80 R22.5 156L/154M | 19 094 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Fulda RegioForce 3 315/80 R22.5 156L
Ціни на Fulda RegioForce 3 315/80 R22.5 156L |
---|---|---|---|---|
Fulda RegioForce 3 315/80 R22.5 156L | від 18 085 грн. | 11 пропозицій | ||
Fulda RegioForce 3 315/80 R22.5 156M | від 18 039 грн. | 3 пропозиції |