Вантажна шина Sava Orjak O3 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Orjak O3 265/70 R19.5 140M 265/70 R19.5 " 140 M 285/70 R19.5 " 146 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Orjak O3 265/70 R19.5 140M
Усі ціни 13 →Sava Orjak 03 (ведуча вісь) 265/70 R19.5 140/138M | 11 100 грн. |
Sava Orjak O3 (ведущая) (265/70R19.5 140M) | 10 581 грн. |
Sava Orjak O3 (приводная) 265/70 R19.5 140/138M 16PR "M+S" | 9 855 грн. |
Вантажна шина SAVA Orjak O3 (ведуча) 265/70R19.5 140/138M | 9 902 грн. |
Грузовые шины Sava Orjak O3 (ведущая) 265/70 R19.5 140/138M 83857 | 10 484 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sava Orjak O3 265/70 R19.5 140M
Ціни на Sava Orjak O3 265/70 R19.5 140M |
---|---|---|---|---|
Sava Orjak O3 265/70 R19.5 140M | від 9 855 грн. | 13 пропозицій | ||
Sava Orjak O3 285/70 R19.5 146M | від 12 641 грн. | 6 пропозицій |