Кондиціонер Sinclair ASH-09BIV 25 м²
Sinclair ASH-09BIV 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:810/760 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASH-09BIV
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sinclair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sinclair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sinclair ASH-09BIV
Ціни на Sinclair ASH-09BIV |
---|---|---|---|---|
Sinclair ASH-09BIV 25 м² | від 17 439 грн. | 2 пропозиції | ||
Sinclair ASH-12BIV 32 м² | від 19 231 грн. | 2 пропозиції | ||
Sinclair ASH-18BIV 46 м² | від 27 211 грн. | 2 пропозиції | ||
Sinclair ASH-24BIV 62 м² | від 34 954 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →