Кондиціонер DAIKO ASP-H09IN 26 м²
DAIKO ASP-H09IN 26 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:26 м²
Функції:нічний режим, іонізація
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики ASP-H09IN
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAIKO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAIKO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAIKO ASP-H09IN 26 м²
Усі ціни 12 →Кондиціонер daiko ASP-H09INV(інвертор) | 13 004 грн. |
Кондиционер DAIKO ASP-H09INV Premium Inverter | 15 688 грн. |
Кондиционер Daiko ASP-H09INV | 13 649 грн. |
Кондиціонер Daiko ASP-H09INV | 15 688 грн. |
Кондиціонер DAIKO ASP-H09INV Premium Inverter | 12 690 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації DAIKO ASP-H09IN
Ціни на DAIKO ASP-H09IN |
---|---|---|---|---|
DAIKO ASP-H09IN 26 м² | від 12 258 грн. | 13 пропозицій | ||
DAIKO ASP-H12IN 35 м² | від 13 176 грн. | 12 пропозицій | ||
DAIKO ASP-H18IN 57 м² | від 25 040 грн. | 5 пропозицій | ||
DAIKO ASP-H24IN 75 м² | від 29 290 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →