Кондиціонер Ballu Platinum BSPI-10HN1/WT/EU 29 м²
Відео 4Фото 4 |
Інверторний кондиціонер 2017 модельного року з серії Ballu Platinum. Складається із зовнішнього і внутрішнього блока, призначений для настінного монтажу. Заявлена продуктивність дозволяє обслуговувати офісні та житлові приміщення площею 29 м2. Позиціонується як модель середнього класу, що пропонує добрі споживчі характеристики за цілком помірну ціну. Завдяки прогресивної інверторної технології відрізняється високою енергоефективністю класу А+, що дозволяє значно скоротити витрати на електроенергію.
Крім цього застосування сучасної мікропроцесорної системи управління та інверторного компресора дозволяє добитися високої точності регулювання температури при мінімальному рівні шуму. Кондиціонер Ballu BSPI-10HN1/WT/EU оснащений вдосконаленою системою очищення повітря, яка складається з 4 основних фільтрів: катехиновий, HEPA, вітамін С, дезодоруючий. Така система, посилена іонізатором, дозволяє добитися майже повного поглинання пилу, нейтралізації більшості шкідливих газоподібних речовин (тютюновий дим, аміак, формальдегід тощо) і очищення від хвороботворних бактерій і вірусів. Кондиціонер оснащений сучасним ергономічним пультом ДУ з вбудованим термодатчиком і підсвічуванням інформативного РК-екрану. Рівень шуму в тихому нічному режимі задовольнить самого вимогливого користувача.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Купити Ballu Platinum BSPI-10HN1/WT/EU 29 м²
Сплит-системы Ballu Platinum DC Inverter BSPI-10HN1/BL/EU Black НС-1116982 | 13 999 грн. |
Кондиционер Ballu BSPI-10HN1/BL/EU | 10 591 грн. |
Кондиціонер Ballu BSPI-10HN1/WT/EU | 10 600 грн. |
Відмінний кондиціонер... все як в описі. Дуже тихий, інверторний, є функція обігріву, коли у новому будинку не підключили опалення, рятував…. -10 не проблема. В інтер'єрі добре виглядає. Абсолютно ніяких запахів пластику тощо. Трохи заплутана інструкція час не міг виставити ))) але це дрібниці. Serj Vo: користуюся Ballu Platinum BSPI-13HN1/WT/EU більше року |
Модификації Ballu Platinum BSPI-10HN1/WT/EU
Ціни на Ballu Platinum BSPI-10HN1/WT/EU |
---|---|---|---|---|
Ballu Platinum BSPI-10HN1/WT/EU 29 м² | від 10 591 грн. | 5 пропозицій | ||
Ballu Platinum BSPI-13HN1/WT/EU 35 м² | від 12 420 грн. | 5 пропозицій | ||
Ballu Platinum BSPI-18HN1/WT/EU 50 м² | від 21 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Ballu Platinum BSPI-24HN1/WT/EU 65 м² | від 19 000 грн. | 3 пропозиції |