Корпус Gamemax MINI Abyss H608 чорний
Фото 17 |
Яскравий і просунутий комп'ютерний корпус, створений у форм-факторі Mini Tower. Це означає, що модель використовує нове покоління комплектуючих, які відрізняються скромними габаритами не на шкоду продуктивності. Так, незважаючи на досить компактні розміри, на базі даного корпусу можна побудувати просунуту геймерську систему. Шасі розраховане на материнську плату формату microATX або Mini-ITX.
При цьому для кулера центрального процесора виділено 165 мм, а довжина відеокарти може досягати 340 мм. Корпус Gamemax MINI Abyss H608 може похвалитися підсвічуванням фронтальної панелі класу ARGB, яка сумісна з ASUS Aura RGB та іншими аналогічними технологіями. Це сучасний і надійний корпус, який зробить комп'ютерну систему не тільки функціональною, але зовні привабливою. В даному корпусі використовується оглядова боковина з якісного загартованого скла.
З такого ж матеріалу виготовлена і фронтальна панель. Повітряна вентиляція представлена одним штатним 120 мм вентилятором, який встановлений на задній панелі. Але при необхідності користувач може істотно розширити повітряне охолодження після покупки пристрою. Так, всього в корпусі передбачено шість посадочних місць під лопатеві крильчатки. З накопичувачів пам'яті можна використовувати два пристрої HDD 3,5" і стільки ж твердотільних блоків SSD 2,5".
Купити Gamemax MINI Abyss H608 чорний
Усі ціни 38 →MINI ABYSS | 2 698 грн. |
Корпус GameMax H608 Mini Abyss | 2 699 грн. |
Корпус GameMax H608 Mini Abyss | 2 689 грн. |
Корпус GameMax Mini Abyss Black, без бп, Full-tower, microATX/Mini-ITX, 2х | 2 609 грн. |
Корпус ATX без БП GameMax MINI Abyss | 2 698 грн. |