Корпус Gamemax M60 чорний
Фото 8 |
Корпус Midi Tower, який може стати хорошим і недорогим рішенням навіть для «гарячої» геймерської збірки. Бічні кришки кейсу використовують суцільну перфорацію. Шасі вільно обдувається свіжим повітрям, ефективно стабілізуючи внутрішню температуру. На борту платформи є один встановлений вентилятор 120 мм. Заводська крильчатка розміщена ззаду. Спереду встановлено глуху кришку, фасад виконує декоративну функцію.
Лицьова панель оздоблена ефектним логотипом компанії. Комп'ютерний корпус Gamemax M60 оснащений масивними ніжками, які забезпечують хорошу стійкість платформи та покращують роботу нижнього повітроводу. Кейс сумісний із материнськими платами розміру micro-ATX. Системний блок підходить для встановлення продуктивного процесора. Гранична висота теплообмінної башти складає 155 мм. Графічний адаптер можна створити на основі відеокарти завдовжки до 340 мм.
Кількість слотів на рамці PCIe – чотири шт. На панелі управління доступні: кнопки включення та перезавантаження, LED-індикатори, два гнізда 3,5 мм, два порти USB 2.0 та один роз'єм USB 3.2 gen1. Корпус має у конструкції стійку для встановлення двох накопичувачів 3,5”. Для кріплення жорстких дисків використовуються швидкознімні санки. Додатково платформа дозволяє використовувати ще два пристрої SSD 2,5″.
Купити Gamemax M60 чорний
Усі ціни 27 →GAMEMAX M60 без БЖ Black GAMEMAX M60 | 1 475 грн. |
Корпус GameMax M60 Black | 1 475 грн. |
Корпус Micro ATX без блока питания ini Tower M60 Black | 1 475 грн. |
Корпус GameMax M60 Black | 1 479 грн. |
Чудовий мінімалістичний корпус із удало продуманою системою охолодження. Без оглядового окна та підствітки.
Простий дизайн. Бокові кришки – це пасивна регуляція повітря. Вміщує довгі відеокарти. Розміщення БЖ – нижнє. Фільтри від пилу - зверху та під БЖ. Застібки для кабелів. Простота відкриття бокових кришок. Розташування роз'ємів. Краще було б спереду, бо пив потрапляє всередину досить швидко. користуюся Gamemax M60 Black кілька місяців |
Модификації Gamemax M60
Ціни на Gamemax M60 |
---|---|---|---|---|
Gamemax M60 білий | від 1 499 грн. | 38 пропозицій | ||
Gamemax M60 чорний | від 1 393 грн. | 27 пропозицій |