Вентилятор ARCTIC P14 PWM PST 5pcs. (ACFAN00138A)
Фото 7 |
ARCTIC P14 PWM PST 5pcs.
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 27 мм
Оберти:до 1700 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики P14 PWM PST 5pcs.
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC P14 PWM PST 5pcs.
Усі ціни 28 →Кулер Arctic P14 Pwm Pst 5-pack (ACFAN00138A) | 1 516 грн. |
Кулер Arctic P14 Pwm Pst 5-pack (ACFAN00138A) | 1 516 грн. |
Кулер для корпуса Arctic p14 pwm pst (acfan00138a) | 1 638 грн. |
Кулер до корпусу Arctic P14 PWM PST (ACFAN00138A) | 1 763 грн. |
Arctic P14 PWM PST ACFAN00138A | 1 509 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ARCTIC P14 PWM PST 5pcs.
Ціни на ARCTIC P14 PWM PST 5pcs. |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P8 PWM PST 5pcs. | від 999 грн. | 1 пропозиція | ||
ARCTIC P12 PWM PST 5pcs. | від 1 159 грн. | 23 пропозиції | ||
ARCTIC P14 PWM PST 5pcs. | від 1 414 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →