Похідний ніж Ganzo G6252
Відео 10Фото 7 |
Ganzo G6252 |
|
Відносно недорогий складаний ніж торгової марки Ganzo - це EDC-рішення, тобто аксесуар для повсякденного носіння, застосування в різних умовах, у тому числі в походах та під час короткочасного відпочинку на природі. У складеному вигляді модель має довжину 12.1 см, у зв'язку з чим без проблем міститься в більшості кишень одягу. Вага в 142 грами також покликана підвищити зручність при перенесенні.
Ніж Ganzo G6252 отримав 89-міліметрове лезо з гладкою ріжучою кромкою та універсальним профілем drop-point. Клинок виконаний із сталі марки BDR4116 — це німецький сплав із відмінними антикорозійними показниками та гарною механічною міцністю. Також виробником заявлений рівень твердості 56 одиниць HRC, що дозволяє розраховувати на тривале збереження гостроти ріжучої кромки. Рукоятка моделі зроблена з легкого скловолокна, а підвищити її практичність покликані текстуровані вставки, що забезпечують стабільний хват. Тут використовується популярний замок liner lock, який, крім високої надійності, повинен підвищити зручність та безпеку експлуатації, оскільки має захисне блокування леза (від випадкового складання) і допускає відкриття однією рукою. У продажу зустрічаються різні кольорові варіації, зокрема чорна та зелена.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Купити Ganzo G6252
Усі ціни 22 →Нож Ganzo G6252-GR | 440 грн. |
Ніж Ganzo G6252-BK черный (G6252-BK) | 420 грн. |
Ganzo Ніж Ganzo G6252-GR | 420 грн. |
Ніж складаний Ganzo G6252 чорний | 420 грн. |
Нож складной Ganzo G6252-BK черный | 440 грн. |