Мисливський ніж Ganzo G8012V2-LG
Відео 6Фото 10 |
Ganzo G8012V2-LG |
|
Піхви ножа оснащені стропорізом, точилом для підводки клинка й кресалом. Люмінесцентні насічки на рукоятці. Масивне лезо.
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ganzo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ganzo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ganzo G8012V2-LG
Усі ціни 23 →Нож Ganzo зеленый G8012V2-LG | 1 510 грн. |
Ganzo G8012V2-LG Green з паракордом | 1 510 грн. |
Нож Ganzo G8012V2-LG зелений (G8012V2-LG) з паракордом | 1 510 грн. |
Нож туристический Ganzo G8012V2-LG зеленый | 1 510 грн. |
Ніж Ganzo G8012V2-LG зелений G8012V2-LG з паракордом | 1 510 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →