Ручний розпилювач GARDENA System Basic Set 18296-20
Фото 4 |
GARDENA System Basic Set 18296-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA System Basic Set 18296-20
Наконечник для полива Gardena комплект (18296-20.000.00) | 1 150 грн. |
Наконечник для полива Gardena Classic с набором для подключения 3/4" 18296 | 1 095 грн. |
Комплект Gardena Classic 3/4 18296-20.000.00 | 1 095 грн. |
Комплект Gardena Classic 3/4 18296-20.000.00 | 1 150 грн. |
Накінечник Gardena Classic з набором для підключення 19 мм 3/4 (18296-20) | 1 095 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →