Ручний розпилювач GARDENA Comfort ecoPulse 18304-20
Фото 7 |
GARDENA Comfort ecoPulse 18304-20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA Comfort ecoPulse 18304-20
Усі ціни 8 →Пистолет для полива Gardena Comfort (18304-20.000.00) | 1 170 грн. |
Пистолет-распылитель для полива Gardena Comfort ecoPulse (18304-20.000.00) | 1 170 грн. |
Пістолет-наконечник для поливу Gardena Comfort ecoPulse 18304-20.000.00 | 1 170 грн. |
Пістолет-розпилювач Gardena Comfort ecoPulse 4-в-1 (18304-20) | 1 050 грн. |
Пістолет-наконечник для поливу Gardena Comfort ecoPulse 18304-20.000.00 | 1 170 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →