Ехолот (картплоттер) Garmin echoMAP Plus 42cv
Відео 1Фото 3 |
Garmin echoMAP Plus 42cv
Тип:ехолот-картплоттер
Глибина сканування:до 701 м
Потужність випромінювача:500 Вт
Кут випромінювання:120 °
Кількість променів:2 шт
Кількість частот:3 шт
Функції:GPS
Діагональ екрану:4.3 "
Розміри:102x165x40 мм
Всі характеристики
Характеристики echoMAP Plus 42cv
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin echoMAP Plus 42cv
Garmin ECHOMAP Plus 42cv - 4,3 ехолот-картплоттер з CHIRP та ClearVu" 010- | 15 200 грн. |
Garmin ECHOMAP Plus 42cv Bez przetwornika 010-01884-00 | 16 000 грн. |
Garmin ECHOMAP Plus 42cv Bez przetwornika 010-01884-00 | 16 800 грн. |
Garmin ECHOMAP Plus 42cv Z przetwornikiem GT20-TM 010-01884-01 | 20 080 грн. |
Garmin ECHOMAP Plus 42cv Z przetwornikiem GT20-TM 010-01884-01 | 21 084 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →