Ехолот (картплоттер) Garmin echoMAP UHD 62cv (010-02329-01)
Відео 8Фото 8 |
Garmin echoMAP UHD 62cv
Тип:ехолот-картплоттер
Глибина сканування:до 701 м
Потужність випромінювача:500 Вт
Кут випромінювання:120 °
Кількість променів:2 шт
Кількість частот:3 шт
Функції:GPS
Діагональ екрану:6.2 "
Розміри:218x130x62 мм
Всі характеристики
Характеристики echoMAP UHD 62cv
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin echoMAP UHD 62cv
Усі ціни 6 →Эхолот Garmin ECHOMAP UHD 62cv (GT24) 010-02329-01 010-02329-01 | 25 760 грн. |
Garmin ECHOMAP UHD 62cv (Без датчика) - 6 ехолот-картплоттер з WiFi та під | 25 000 грн. |
GARMIN ECHOMAP UHD 62CV PLOTER GPS ECHOSONDA MAPY 0100232901 (100232901) | 36 280 грн. |
GARMIN ECHOMAP UHD 62CV PLOTER GPS ECHOSONDA MAPY 0100232901 (100232901) | 38 094 грн. |
Ехолот Garmin ECHOMAP UHD 62cv з датчиком GT24UHD-TM | 28 520 грн. |
Garmin ECHOMAP UHD 62cv - 6 ехолот-картплоттер з датчиком GT24 xdcr (CHIRP | 28 520 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →