Ехолот (картплоттер) Garmin echoMAP UHD 72sv
Фото 8 |
Garmin echoMAP UHD 72sv
Тип:ехолот-картплоттер
Глибина сканування:до 580 м
Потужність випромінювача:500 Вт
Кут випромінювання:120 °
Кількість променів:2 шт
Кількість частот:3 шт
Функції:GPS
Діагональ екрану:7 "
Розміри:250x139x51 мм
Всі характеристики
Характеристики echoMAP UHD 72sv
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin echoMAP UHD 72sv
Усі ціни 7 →Garmin ECHOMAP UHD 72sv (Без датчика) - 7 ехолот-картплоттер з WiFi та під | 43 000 грн. |
Garmin Echosonda Echomap Uhd 72Sv Z Gt56Uhd 0100251801 | 68 280 грн. |
Garmin Echosonda Echomap Uhd 72Sv Z Gt56Uhd 0100251801 | 71 694 грн. |
Ехолот Garmin ECHOMAP UHD 72sv з датчиком GT54UHD-TM | 49 000 грн. |
Garmin ECHOMAP UHD 72sv, w/GT54 xdcr - 7 ехолот-картплоттер з датчиком "вс | 49 000 грн. |
Garmin Echomap Uhd 72Sv Bez Przetwornika 0100233700 | 48 000 грн. |
Garmin Echomap Uhd 72Sv Bez Przetwornika 0100233700 | 50 400 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →