Портативна колонка Gelius GP-BS500 (00000074378)
Фото 7 |
Gelius GP-BS500 |
|
Зручна і недорога портативна акустична система з бездротовим bluetooth-підключенням, вбудованим мікрофоном для реалізації режиму гучного зв'язку, радіоприймачем FM-діапазону, кардридером і USB-портом для відтворення аудіофайлів з flash-накопичувачів. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на широке коло економних користувачів. Має елегантний і міцний пластиковий корпус, забезпечений зручною ручкою для перенесення.
Завдяки особливостям конструкції займає мінімум місця. Може використовуватися в приміщеннях і на відкритих майданчиках, у походах, на прогулянках, під час занять на спортмайданчиках та ін. За звучання акустичної системи Gelius GP-BS500 відповідають два широкосмугових динаміка сумарною потужністю 5 Вт і два пасивних низькочастотних резонатора, що підсилює бас. За твердженням виробника, така колонка здатна адекватно відтворювати музичні композиції всіх популярних жанрів.
Вона цілком впорається з відтворенням звукових доріжок з відеофайлів, що програються на смартфон/планшет/ноутбуці, забезпечуючи більш високу гучність, ніж вбудовані динаміки цих гаджетів. Передбачена робота з аналоговим сигналом через вхід AUX IN. Функція програвання файлів з карт пам'яті microSD або USB-флешок дозволяє слухати улюблені треки і заздалегідь підготовлені плейлисти без bluetooth-підключення до гаджетам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gelius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gelius.
Купити Gelius GP-BS500
Усі ціни 7 →Gelius Pro BoomBox S GP-BS500i Black | 1 299 грн. |
Портативна колонка + FM Radio Gelius Pro BoomBox S GP-BS500i Black | 1 099 грн. |
Портативна акустика GELIUS Pro BoomBox S Black (GP-BS500i) | 1 499 грн. |
Портативная акустика Gelius Pro BoomBox S GP-BS500i Black | 1 195 грн. |
Gelius Pro BoomBox S GP-BS500i Black ProBoomBoxSGP-BS500iBlack | 1 099 грн. |
Портативна акустика Gelius Pro BoomBox S GP-BS500i Black | 1 499 грн. |
Bluetooth колонка Gelius Pro BoomBox S GP-BS500i Black | 999 грн. |