ДБЖ Gembird EG-UPSO-6000 6000 ВА
Фото 4 |
Gembird EG-UPSO-6000 6000 ВА 6000 ВА10000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird EG-UPSO-6000 6000 ВА
Усі ціни 13 →EnerGenie EnerGenie EG-UPSO-6000 | 45 999 грн. |
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-6000 (EG-UPSO-6000) | 45 999 грн. |
EnerGenie EG-UPSO-6000 | 48 542 грн. |
Джерело безперебійного живлення 6000va, синусоїдальний сигнал EnerGenie eg | 42 329 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Gembird EG-UPSO-6000
Ціни на Gembird EG-UPSO-6000 |
---|---|---|---|---|
Gembird EG-UPSO-6000 6000 ВА | від 40 132 грн. | 13 пропозицій | ||
Gembird EG-UPSO-10000 10000 ВА | від 51 036 грн. | 20 пропозицій |