ДБЖ Gembird EG-UPS-031 650 ВА
Фото 4 |
Gembird EG-UPS-031 650 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird EG-UPS-031 650 ВА
Усі ціни 38 →EnerGenie EnerGenie EG-UPS-031 | 2 299 грн. |
Джерело безперебійного живлення EG-UPS-031, LCD дисплей, 650 VA, чорний ко | 2 299 грн. |
EnerGenie EG-UPS-031 | 2 299 грн. |
EnerGenie 650VA Lcd (EG-UPS-031) | 2 538 грн. |
EnerGenie 650VA Lcd (EG-UPS-031) | 2 532 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gembird EG-UPS-031
Ціни на Gembird EG-UPS-031 |
---|---|---|---|---|
Gembird EG-UPS-031 650 ВА | від 2 038 грн. | 39 пропозицій | ||
Gembird EG-UPS-032 850 ВА | від 2 919 грн. | 40 пропозицій | ||
Gembird EG-UPS-033 1200 ВА | від 4 058 грн. | 44 пропозиції | ||
Gembird EG-UPS-034 1500 ВА | від 4 984 грн. | 44 пропозиції | ||
Gembird EG-UPS-035 2000 ВА | від 6 060 грн. | 34 пропозиції | ||
Gembird EG-UPS-036 3000 ВА | від 6 700 грн. | 21 пропозиція |