Мишка
Gembird MUSG-004
Відео 1Фото 5 |
Gembird MUSG-004 MUSG (ігрові)багато кнопок |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MUSG-004
Усі ціни 40 →Оптическая игровая мышка Gembird MUSG-004, USB интерфейс | 479 грн. |
Gembird MUSG-004 | 389 грн. |
Мышка GEMBIRD MUSG-004 | 392 грн. |
Миша ігрова Gembird MUSG-004 USB | 409 грн. |
Мишка Gembird MUSG-004 | 335 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
16 грудня 2017, 22:36
Как на мышку настроить назначение клавиш???(при нажатие левой возвращает назад) #
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →