Мишка
Jedel GM1070
Jedel GM1070 2022 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jedel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jedel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jedel GM1070
Усі ціни 6 →Миша ігрова комп'ютерна Jedel GM1070 Black з RGB підсвічуванням дротова | 460 грн. |
Ігрова Миша Jedel GM1070 чорна | 360 грн. |
Дротова ігрова мишка JEDEL GM1070 для ПК і ноутбука чорна | 487 грн. |
Миша Jedel GM1070 з підсвічуванням USB | 429 грн. |
Миша USB JEDEL GM1070 Black | 475 грн. |
Ігрова комп'ютерна миша провідна JEDEL GM1070 RGB 3200DPI підсвічування bl | 549 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →