Мишка
Gembird MUS-6B-01
Фото 3 |
Gembird MUS-6B-01 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MUS-6B-01
Усі ціни 45 →Миша Gembird MUS-6B-01 Black | 129 грн. |
Оптическая мышка Gembird MUS-6B-01, USB интерфейс, черный цвет | 129 грн. |
Мышка GEMBIRD MUS-6B-01 | 129 грн. |
Миша Gembird MUS-6B-01-BG Black/Grey | 139 грн. |
Gembird MUS-6B-01-BG Black/Grey | 199 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →