Мишка
Gembird MUSW-101
Відео 1Фото 19 |
Gembird MUSW-101 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird MUSW-101
Усі ціни 44 →Миша бездротова Gembird MUSW-101 Black | 259 грн. |
Беспроводная оптическая мышка Gembird MUSW-101, черный цвет | 259 грн. |
Мышка GEMBIRD MUSW-101 | 241 грн. |
Миша Gembird MUSW-101 чорна USB | 249 грн. |
Мишка Gembird MUSW-101 | 259 грн. |
ще 20 пропозицій
використовую для керування телевізором, дуже зручно що вона бездротова + за свою ціну досить таки живуча. підходить для маленької руки і думаю довго нею працювати буде важко саме через розміри маленька, не пропадає сигнал, для живлення треба дві міні-пальчикові батареї ні Юлія Т: користуюся Gembird MUSW-101 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →