Powerbank Gembird PB10-02
Фото 6 |
Gembird PB10-02 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird PB10-02
Усі ціни 11 →Power Bank Gembird 10000 mAh PB10-02 Black | 592 грн. |
Аккумулятор электрический (Портативное зарядное устройство) PB10-02, 10000 | 569 грн. |
Портативный аккумулятор GEMBIRD PB10-02 10000 mA, черный | 454 грн. |
Gembird 10000 mAh Black (PB10-02) 38889 | 499 грн. |
Gembird 10000 mAh Black (PB10-02) 116498 | 484 грн. |
ще 6 пропозицій
Павербанк дуже компактний та легкий. Розміром як кредитка (тільки товщий). Вистачає щоб підзарядити телефон. Як резервний про всяк випадок - ідеально. Компактність, легкість та роз'єми ні |
Класний павербанк, дуже компактний та легкий. Компактнісь ні Сергей Кузьменко: користуюся Gembird PB05-02 кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Gembird PB10-02
Ціни на Gembird PB10-02 |
---|---|---|---|---|
Gembird PB05-02 | від 347 грн. | 9 пропозицій | ||
Gembird PB10-02 | від 415 грн. | 11 пропозицій | ||
Gembird PB20-02 | від 614 грн. | 15 пропозицій |