Powerbank Gembird PB09-TQC3-01
Фото 5 |
Gembird PB09-TQC3-01 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird PB09-TQC3-01
Усі ціни 11 →Універсальна мобільна батарея Gembird 9000mAh Black (PB09-TQC3-01) PB09-TQ | 634 грн. |
Портативное зарядное устройство PB09-TQC3-01, 9000 mAh, прозрачное | 649 грн. |
Портативное зарядное устройство, 9000 mAh, QC3.0, Transparent PB09-TQC3-01 | 633 грн. |
Gembird PB09-TQC3-01 9000mAh Black | 649 грн. |
Gembird 9000mAh Black (PB09-TQC3-01) pb09-tqc3-01 | 841 грн. |
ще 6 пропозицій