Powerbank Gembird PB05-02
Фото 6 |
Gembird PB05-02 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird PB05-02
Усі ціни 9 →Портативное зарядное устройство PB05-02, 5000 mA, черный | 459 грн. |
Внешний аккумулятор GEMBIRD PB05-02, 5000 mA, черный | 357 грн. |
Gembird 5000 mAh Black (PB05-02) PB05-02 | 399 грн. |
Gembird PB05-02 | 459 грн. |
Gembird PB05-02 | 459 грн. |
ще 4 пропозиції
Класний павербанк, дуже компактний та легкий. Компактнісь ні Сергей Кузьменко: користуюся Gembird PB05-02 кілька місяців |
Павербанк дуже компактний та легкий. Розміром як кредитка (тільки товщий). Вистачає щоб підзарядити телефон. Як резервний про всяк випадок - ідеально. Компактність, легкість та роз'єми ні |
Додати відгук
Модификації Gembird PB05-02
Ціни на Gembird PB05-02 |
---|---|---|---|---|
Gembird PB05-02 | від 347 грн. | 9 пропозицій | ||
Gembird PB10-02 | від 415 грн. | 11 пропозицій | ||
Gembird PB20-02 | від 614 грн. | 14 пропозицій |