USB-хаб Gembird UHB-U2P4-21
Фото 3 |
Gembird UHB-U2P4-21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird UHB-U2P4-21
Усі ціни 31 →Концентратор USB2.0 Gembird UHB-U2P4-21 White 4хUSB2.0 | 169 грн. |
Gembird 4хUSB2.0 USB2.0 (UHB-U2P4-21) White | 187 грн. |
Хаб Gembird UHB-U2P4-21 на 4 порта USB 2.0 | 169 грн. |
Концентратор 4 port USB 2.0 GEMBIRD (UHB-U2P4-21) UHB-U2P4-21 | 169 грн. |
USB-хаб Gembird 4 порта USB 2.0 (UHB-U2P4-21) | 159 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →