USB-хаб Gembird UHB-U3P4P-01
Фото 6 |
Gembird UHB-U3P4P-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird UHB-U3P4P-01
Усі ціни 22 →Концентратор USB3.2 Gen1 Gembird UHB-U3P4P-01 | 579 грн. |
Gembird 4-in-1 black (UHB-U3P4P-01) | 499 грн. |
Хаб Gembird UHB-U3P4P-01 на 4 порта USB 3.0 | 579 грн. |
Хаб на 4 порта USB 3.0, с переключателями, пластик\металл, черный UHB-U3P4 | 575 грн. |
USB-хаб Gembird UHB-U3P4P-01 | 489 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →