USB-хаб Gembird UHB-U3P7P-01
Фото 5 |
Gembird UHB-U3P7P-01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gembird 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gembird.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gembird UHB-U3P7P-01
Усі ціни 29 →Концентратор USB 3.0 Gembird 7хUSB3.0, з вимикачами, пластик/метал, Black | 799 грн. |
Gembird 7-in-1 black (UHB-U3P7P-01) | 659 грн. |
Хаб Gembird UHB-U3P7P-01 на 7 портов USB 3.0 | 799 грн. |
Мультипортовый адаптер Gembird UHB-U3P7P-01 | 741 грн. |
Gembird UHB-U3P7P-01 | 789 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →