ДБЖ Gemix PSN-1200U 1200 ВА
Фото 8 |
Gemix PSN-1200U 1200 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gemix PSN-1200U 1200 ВА
Усі ціни 11 →Устройство бесперебойного питания Gemix PSN-1200U (PSN1200U) | 8 308 грн. |
Gemix PSN-1200U PSN1200U | 7 789 грн. |
ИБП Gemix PSN-1200U LCD, 1200ВА/800Вт, 7/13/18A, 3xEURO Schuko PSN1200U | 8 308 грн. |
Gemix PSN-1200U 10700321 | 8 308 грн. |
Пристрій безперебійного живлення Gemix PSN-1200U (PSN1200U) PSN1200U | 8 308 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Gemix PSN-1200U
Ціни на Gemix PSN-1200U |
---|---|---|---|---|
Gemix PSN-500U 500 ВА | від 4 689 грн. | 12 пропозицій | ||
Gemix PSN-800U 800 ВА | від 5 379 грн. | 10 пропозицій | ||
Gemix PSN-1000U 1000 ВА | від 6 139 грн. | 12 пропозицій | ||
Gemix PSN-1200U 1200 ВА | від 7 789 грн. | 11 пропозицій |