ДБЖ EnerGenie EG-HI-PS1000-02 1000 ВА
Відео 1Фото 4 |
EnerGenie EG-HI-PS1000-02 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EnerGenie EG-HI-PS1000-02 1000 ВА
Усі ціни 18 →EnerGenie EnerGenie EG-HI-PS1000-02 | 5 999 грн. |
ДБЖ тривалої дії Energenie EG-HI-PS1000-02 (EG-HI-PS1000-02) | 5 999 грн. |
EnerGenie EG-HI-PS1000-02 | 7 787 грн. |
EnerGenie EG-HI-PS1000-02 | 6 182 грн. |
ИБП продолжительного действия Energenie EG-HI-PS1000-02 | 5 699 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації EnerGenie EG-HI-PS1000-02
Ціни на EnerGenie EG-HI-PS1000-02 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie EG-HI-PS500-02 500 ВА | від 2 999 грн. | 20 пропозицій | ||
EnerGenie EG-HI-PS1000-02 1000 ВА | від 4 899 грн. | 18 пропозицій | ||
EnerGenie EG-HI-PS2000-02 2000 ВА | від 5 699 грн. | 25 пропозицій |