Змішувач Genebre K8 60110 28 (60110 28 45 66)
Genebre K8 60110 28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre K8 60110 28
Усі ціни 11 →Змішувач для душа GENEBRE K8, з душовим гарнітуром 60110284566 60110 28 45 | 3 379 грн. |
Змішувач для душу Genebre K8 (60110 28 45 66) 60110 28 45 66 | 3 754 грн. |
Змішувач для душу Genebre K8, з душовим гарнітуром 60110 28 45 66 | 3 379 грн. |
Змішувач для душу GENEBRE K8 настенный, с душевым гарнитуром, хром 60110 2 | 3 115 грн. |
Змішувач для душу Genebre K8 60110 28 45 66 | 3 753 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →