Змішувач Frap H49 F3249-6 (1040775)
Фото 8 |
Frap H49 F3249-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Frap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Frap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Frap H49 F3249-6
Усі ціни 14 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом FRAP чорний латунь F | 3 361 грн. |
Змішувач для ванни Frap F3249-6, чорний/хром 1040775 | 3 361 грн. |
Смеситель для ванной FRAP F3249-6 | 3 025 грн. |
Змішувач для ванни Frap F3249-6, чорний/хром | 3 621 грн. |
Змішувач для ванни Frap F3249-6, чорний/хром | 3 621 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →