Змішувач Genebre Kalo 68132 07 45 66
Genebre Kalo 68132 07 45 66 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kalo 68132 07 45 66
Усі ціни 11 →Змішувач для раковини I-22 GENEBRE KALO, прихований монтаж 68132074566 681 | 5 174 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу Genebre Kalo (68132 07 45 66) 68 | 5 749 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kalo I-22, прихований монтаж 68132 07 45 66 | 5 174 грн. |
Змішувач для раковини GENEBRE Kalo двухвентильный, скрытый монтаж, хром 68 | 4 772 грн. |
Змішувач для раковини Genebre Kalo I-22 68132 07 45 66 | 5 749 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →