Змішувач Genebre Kalo 63114 (63114 30 45 66)
Фото 3 |
Genebre Kalo 63114 |
|
Перемикач на 3 виходи
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genebre 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genebre.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genebre Kalo 63114
Усі ціни 6 →Вбудований перемикач на 3 зони GENEBRE IXO (63114304566) 63114 30 45 66 | 3 250 грн. |
Перемикач на 3 зоны GENEBRE IXO (63114304566) | 3 610 грн. |
Перемикаючий вентиль GENEBRE K8 трьохзонний 63114 30 45 66 | 3 610 грн. |
Вбудований перемикач на 3 зони GENEBRE IXO (63114304566) 63114 30 45 66 | 2 997 грн. |
Встраиваемый переключатель на 3 зоны GENEBRE IXO 63114304566 | 2 460 грн. |
Вбудований перемикач на 3 зони GENEBRE IXO хром 63114 30 45 66 (23347) | 3 610 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →