Рушникосушарка Genesis Aqua Snake 530x1200
Фото 3 | від 6 673 до 14 480 грн. Порівняти ціни 14 → |
Модифікації Genesis Aqua Snake 3
Характеристики
Genesis Aqua Snake 530x1200 |
|
Виробник фарбує рушникосушарка в чорний або будь-який інший колір на вибір
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genesis Aqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genesis Aqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Genesis Aqua Snake 530x1200
Колір:
Сортувати
Genesis Aqua Genesis Aqua Snake GA-9003 | 7 850 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Snake 120x53 чорна 9003 | 7 300 грн. |
Водяна рушникосушка Genesis Aqua Snake 120x53 (GA-9003) | 6 673 грн. |
Рушникосушка Genesis-Aqua Snake 120x53 см (GA-9003) | 7 300 грн. |
Сушка для рушників Genesis-Aqua SNAKE 1200x530 чорний 60745 | 7 221 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Рекомендуємо