Мишка
Genius NX-8008S
Фото 12 |
Genius NX-8008S |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius NX-8008S
Усі ціни 67 →Миша Genius NX-8008S Silent WL Blue (31030028402) | 369 грн. |
Миша Genius NX-8008S Silent WL White,Gray (31030028403) 31030028403 | 255 грн. |
GENIUS NX-8008S Silent WL Black (31030028400) | 258 грн. |
Genius NX-8008S (31030028400) Black | 291 грн. |
GENIUS NX-8008S Silent WL Black (31030028400) | 258 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →