Мишка
Genius DX-150X
Відео 2Фото 7 |
Genius DX-150X |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Genius DX-150X
Усі ціни 79 →Миша Genius DX-150X USB Black (31010231100) | 189 грн. |
Миша Genius DX-150X USB Blue/Black 31010231102 | 154 грн. |
GENIUS DX-150X Black (31010231100) | 154 грн. |
Genius DX-150X Black Red (31010231101) | 355 грн. |
GENIUS DX-150X Black (31010231100) | 154 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →