Genius ECO-8100
Фото 10 |
Genius ECO-8100 |
|
Бюджетна мишка з симетричним дизайном представляє сімейство Eco і доступна в п'яти варіантах забарвлення: білою, чорною, зеленою, червоною і синьою. Модель працює в бездротовому режимі на частоті 2,4 ГГц. За живлення відповідає металогідридний акумулятор, який можна заряджати від USB безпосередньо під час експлуатації мишки Genius ECO-8100. Стандартний набір кнопок: пара клавіш і коліща прокручування. Максимальна роздільна здатність оптичного сенсора становить 1600 DPI. У фірмовому програмному забезпеченні Smart Genius чутливість мишки можна знизити до 1200 або 800 DPI. За запевненням виробника, маніпулятор не вимогливий до робочих поверхнях, забезпечуючи повний контроль над курсором навіть на гладких скляних столах, шкіряних та інших тканинних килимках.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Купити Genius ECO-8100
Миша бездротова з перезарядженням Genius ECO-8100 Green (31030004404) | 698 грн. |
Миша бездротова перезаряджається Genius ECO-8100 Blue (31030004402) | 698 грн. |
Миша бездротова перезаряджається Genius ECO-8100 чорна (31030004400) | 698 грн. |