Вантажна шина Gentire GD833 315/80 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Gentire GD833 315/80 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gentire 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gentire.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gentire GD833 315/80 R22.5 156K
Грузовые шины Gentire GD833 (ведущая) 315/80 R22.5 156/153K 1002014072 | 10 264 грн. |
Gentire GD833 (315/80R22.5 156K) | 10 165 грн. |
Gentire GD833 (ведуча) 315/80 R22.5 156/153K 20PR | 10 385 грн. |
Вантажні шини Gentire GD833 (провідна) 315/80 R22.5 156/153K | 10 880 грн. |
Шина GENTIRE GD833 (провідна) 315/80 R22.5 156/153K PR20 | 11 029 грн. |