Струни GHS Boomers 7-String 10-60 (GB7M)
GHS Boomers 7-String 10-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GHS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GHS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GHS Boomers 7-String 10-60
Струни для електрогітари GHS GB7M Boomers Medium Electric Guitar 7-Strings | 385 грн. |
GHS Boomers 7-String GB7M (010-060) (69206) | 400 грн. |
Струни GHS Boomers GB7M 10-60 7-string | 477 грн. |
Струни для електрогітари 7 струн GHS GB7M | 416 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →