Оперативна пам'ять Gigabyte AORUS RGB 2x8Gb GP-ARS16G37D
Відео 8Фото 5 |
Gigabyte GP-ARS16G37D |
|
У комплекті чотири модулі пам'яті два з яких муляж.
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte AORUS RGB 2x8Gb GP-ARS16G37D
Усі ціни 27 →Gigabyte 16 Gb (2x8GB) DDR4 3733 MHz Aorus Rgb (GP-ARS16G37D) | 2 576 грн. |
Память для настільних компютерів Gigabyte 16 gb (2x8gb) DDR4 3733 MHz Aoru | 2 802 грн. |
Gigabyte 16 Gb (2x8GB) DDR4 3733 MHz Aorus Rgb (GP-ARS16G37D) | 2 600 грн. |
GIGABYTE DDR4 16GB (2x8GB) 3733 MHz AORUS RGB Fusion 2.0 Me GP-ARS16G37D | 2 649 грн. |
Модуль памяти 16Gb(2x8Gb) DDR4 3733Mhz RGB Fusion 2.0 AORUS Memory boost ( | 2 545 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Gigabyte AORUS RGB 2x8Gb
Ціни на Gigabyte AORUS RGB 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Gigabyte AORUS RGB 2x8Gb GP-ARS16G33 | від 2 099 грн. | 23 пропозиції | ||
Gigabyte AORUS RGB 2x8Gb GP-ARS16G37D | від 2 545 грн. | 28 пропозицій | ||
Gigabyte AORUS RGB 2x8Gb GP-ARS16G37 | від 2 409 грн. | 23 пропозиції | ||
Gigabyte AORUS RGB 2x8Gb GP-ARS16G44 | від 4 799 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →